לוגו משרד עו"ד דרור מאור - הכוונה משפטית במשפחה
מענה כולל במקום אחד

הכוונה משפטית במשפחה הינו מרכז ידע ייחודי המטפל בכל צרכי המשפחה שלכם תחת קורת גג אחת.
דרכנו המקצועית החלה לפני למעלה משני עשורים בתחום המעמד האישי והמשפחה, והתרחבה עם השנים לטיפול בכל סוגיה אישית העומדת על הפרק.
האני מאמין שלנו הוא לספק ללקוחותינו ליווי אישי צמוד ומעטפת משפטית רחבה של שירותים, הפוגשת את נסיבות החיים המשתנות ללא הרף.
נעיד על עצמנו כי אנו מחזיקים במקצועיות ללא פשרות, בניסיון מקיף העומד לרשותכם בכל עת, ובנכונות לטפל בכל בעיה ברגישות מרובה, ובמחשבה תחילה.
לכל אורך הדרך, מטרתנו היא להעניק לכם את הידע הדרוש, לסייע בשיקול הדעת, ולסקור במשותף את כלל האפשרויות הבאות בחשבון.

משרדנו משתף פעולה עם יועצים ואנשי מקצוע במגוון תחומים, ובהם רואי חשבון, אקטוארים, יועצי ביטוח, מומחים פנסיוניים, רופאים גריאטריים, פסיכיאטרים, פסיכולוגים, ומטפלים זוגיים ומשפחתיים.
בה בעת, אנו מקיימים שיתופי פעולה פוריים וממשק מקצועי תדיר עם משרדי עריכת-דין נוספים, כל זאת, במטרה שתמצאו בנו מענה יעיל, כולל, וממצה, וכתובת לכל שאלה.
אנחנו מכירים מצבי משבר מקרוב, ומציעים לכם להיעזר במומחיות, ביוזמה, ובכלים המקצועיים שצברנו, ולהעביר את כל ההתלבטויות אל הכתפיים שלנו: טובת המשפחה שלכם היא בראש מעינינו.

עוד מספר מילים עלי - דרור

בעברי אני איש חיל-הים, סגן-אלוף בשייטת 13 וקצין בשירות סדיר ובמילואים משך עשרות שנים. מסלול חיי המקצועיים לווה תמיד בעשייה חברתית, הן במסגרת 'עמותת העטלף', בוועדת 'שכר מצווה' של לשכת עורכי-הדין, בהרצאות במכינות קדם-צבאיות, ובהתנדבות ארוכת שנים בבית הספר הריאלי העברי בחיפה ובשבט הצופים כרמל.
דרך ארץ, אהבת הארץ, ואהבת האדם, אלו הם הערכים עליהם גדלתי, וברוח זו אני מנהל את משרדי. אשמח להכיר, ולסייע לכם לפתור כל בעיה ביחד.

דילוג לתוכן